Novinky

27.01.2018
Nechce sa Vám to čítať :-)? Volajte 0915 854 552...
24.01.2018
Banská Bystrica, Bratislava, Trnava, Nitra,...
30.10.2017
10 dôvodov PRETO, LEBO...

Nachádzate sa tu

HĽADÁME REGIONÁLNE ZASTÚPENIE

HĽADÁME REGIONÁLNE ZASTÚPENIE

Nitra, Žilina,...

Hľadáme regionálne zastúpenie v rámci SR - oblasti Banská Bystrica, Bratislava, Trnava, Stupava, Nitra, Bytča, Žilina, Prešov... - mimo už zriadených predajní (http://www.lestn.sk/predajne-ekopaliv-lespre predaj sortimentu brikety - pelety - drevo na províznej báze a na základe Zmluvy o výhradnom obchodnom zastúpení (VOZ), tak aby predajcovia boli navzájom vzdialení cca 20 - 30 km.

Je to doplnková činnosť k Vášmu portfóliu služieb aktívna najmä v zimnej sezóne, ak máte dobré skladové priestory a nevyťaženú predajňu.
Tovar je odoberaný na komis a  úhrada zaň sa realizuje až na základe fakturácie podľa skutočného predaja. Faktúry za provízie, (percentá zo skladovej ceny) sa započítavajú s faktúrami za predaj. 

Podmienkou pre VOZ je vlastná obchodná činnosť/ živnosť, sklad a predajňa s dennou prevádzkou. Ďalej registračná pokladňa, prístup k internetu a zvládnutie jednoduchého skladového softvéru na adresnú evidenciu zákazníkov, uzamykateľný a strážený sklad s pevnou podlahou pre najmenej 3x24 paliet (3 kamiony tovaru), vysokozdvižný vozík na nakládku a vykládku.

Kontakt: 
Ing. Helena Šerešová, predaj a marketing, seresova@lestn.sk