Sme tu pre Vás 📞 0948 991 881✏️ zelenaenergia@lestn.sk 📞 CZ +420 735 945 870 

CHCETE, ABY SME VÁM BRIKETY ALEBO PELETY DOVIEZLI AŽ DOMOV? BUDETE TO MAŤ POHODLNÉ.

Stačí kliknúť na zelenú ikonu ozančenú PSČ (vpravo dole) a vyplniť poštové smerovacie číslo obce, kam Vám máme brikety alebo pelety doručiť. Kliknite na Prepočítať ceny. V obchode sa vám zobrazia konečné ceny vrátane dovozu a DPH. Nezaplatíte ani o cent viac. 

Dopravu ekopalív zabezpečujeme po celom Slovensku autom so sklopným čelom. Na adrese doručenia vám vodič pomocou paletového vozíka zloží paletu na najbližšiu spevnenú plochu. Ak to terén dovoľuje, zloží ju na dvore, prípade až v garáži či prístrešku. Pokiaľ terén nie je rovný alebo cesta k ploche, kde chcete palivá uskladniť nie je spevnená (asfalt, betón, zámková dlažba), zloží ju na najbližšom možno mieste.

Tovar si môžete VYZDVIHNÚŤ AJ OSOBNE v našej podnikovej predajni LES v Drietome alebo v podnikovej predajni LES v Zákamennom,.

 

 

Dovoz peliet cisternou

Dovoz peliet cisternouAk si želáte, môžeme vám EKO pelety doviezť aj cisternou s nafúkaním peliet do zásobníka.

Naša cisterna  je certifikovaná európskou normou EN PLUS s registračným číslom 002. Zákazníkom tak garantujeme kvalitné nafúkanie peliet do zásobníka vrátane odsávania prachu. Nezanáša sa tak zásobník, ani dopravné cesty ku kotlu a je zaručená vysoká životnosť vášho zariadenia. Fúka sa pod nízkym tlakom, kedy nedochádza k poškodeniu (rozdrveniu) peliet. Cisterna je schopná dopraviť v jednom závoze tri druhy peliet s celkovou hmotnosťou 22 ton. Minimálna hmotnosť objednávky sú 4 tony. Ak máte záujem, vyžiadajte si cenovú ponuku zaslaním mailu na adresu seresova@lestn.sk alebo na čísle 0915 854 552.

 

PSČ

Ceny sú bez dopravy, platia pre osobný odber v predajni Zákamenné a Drietoma

AK MÁTE ZÁUJEM O DOVOZ, ZADAJTE PSČ MIESTA DORUČENIA

Máme pre Vás nový web, kde nájdete naše produkty v českej mene, prejdite klikom dole.

icon shipping

Chcete tovar doviezť?

Dajte nám vedieť, či si želáte dopravu brikiet alebo peliet na konkrétnu adresu. Ak áno, ceny budú automaticky prepočítané podľa miesta doručenia.

icon shipping

Vyplňte políčko PSČ

Zadajte PSČ miesta doručenia pre prepočet cien tovarov s doručením k Vám.

Máme pre Vás nový web, kde nájdete naše produkty v českej mene, prejdite klikom dole.

Ďakujeme, že kúrite ekologickými palivami a šetríte životné prostredie!