Sme tu pre Vás 📞 0948 991 881✏️ zelenaenergia@lestn.sk 📞 🇨🇿 +420 735 945 870 

Vážení zákazníci,

Doprava eko palív LEStovar si môžete osobne vyzdvihnúť v podnikovej predajni LES v Drietome, v podnikovej predajni LES v Zákamennom, alebo vám ho dovezieme až domov.

Dopravu v rámci Slovenska a na Moravu (ČR) do vzdialenosti 60 km od našej výroby v obci Drietoma (okres Trenčín) a 50 km od našej výroby v Zákamennom zabezpečujeme našou vlastnou dopravou. Na dovoz do ostatných častí Slovenska využívame spoluprácu s externou dopravnou spoločnosťou. V oboch prípadoch vám vaše brikety alebo pelety dovezie auto so sklopným čelom a vodič vám paletu pomocou paletového vozíka zloží na najbližšiu spevnenú plochu u vás doma.

Ako zistíte cenu za dopravu? Keď kliknete na ikonku PSČ vpravo dole a napíšete vaše PSČ, zobrazia s vám konečné ceny tovaru vrátane dopravy. 

Dovoz peliet cisternou

Dovoz peliet cisternouAk si želáte, môžeme vám EKO pelety doviezť aj cisternou s nafúkaním peliet do zásobníka.

BIOMAC cisterna  je certifikovaná európskou normou EN PLUS s registračným číslom 002. Zákazníkom tak garantujeme kvalitné nafúkanie peliet do zásobníka vrátane odsávania prachu. Nezanáša sa tak zásobník, ani dopravné cesty ku kotlu a je zaručená vysoká životnosť vášho zariadenia. Fúka sa pod nízkym tlakom a nedochádza k poškodeniu (rozdrveniu) peliet. Cisterna je schopná dopraviť v jednom závoze tri druhy peliet s celkovou váhou 20 - 22 ton. Ak máte záujem, vyžiadajte si cenovú ponuku zaslaním mailu na adresu seresova@lestn.sk.

 

PSČ

Zobrazené ceny platia v predajniach Zákamenné a Drietoma

Ak máte záujem o dovoz, zadajte PSČ alebo mesto pre aktualizáciu cien produktov .

Ďakujeme, že kúrite ekologickými palivami a šetríte životné prostredie!