Kúpili ste si nový kotol Atmos alebo Q-termo alebo ste nakúpili v ZAR krby komínyGratulujeme! Máte nárok na palivo na kalibráciu zadarmo a zľavu na nákup eko palív LES?

Stačí vyplniť tento formulár a môžete využiť všetky získané výhody.

Slovenský výrobca brikiet

LES – zelená energia je slovenská značka, pod ktorou pre vás vyrábame EKO BRIKETY LES. Veríme, že nahrádzať fosílne palivá ekologickými, je v dnešnom svete nevyhnutnosťou. EKO brikety a EKO pelety LES sú moderným spôsobom kúrenia a získavania tepla, ktorý šetrí vaše peniaze, čas, námahu aj životné prostredie.

Čo vyrábame, kde predávame?

Naša výroba brikiet, veľkosklad a firemná predajňa, kde si môžete kúpiť brikety, peletydoplnkový tovar za najlepšie ceny, sa nachádza v obci Drietoma pri Trenčíne. Sme stabilný regionálny výrobca drevených EKO brikiet a zamestnávame ľudí z nášho regiónu.  Postupne sme  predaj našich výrobkov rozšírili aj do ostatných oblastí Slovenska. Zoznam predajcov nájdete tu.

Okrem EKO BRIKIET LES valcových máme v ponuke aj kvalitné EKO BRIKETY LES tehlové, výberové EKO PELETY LES v kvalite A1A2 a tiež štiepané palivové drevo a doplnkový sortiment od našich spoľahlivých dodávateľov.

 

Čo vyrábame, kde predávame?

Pomáhame recyklovať

Ďalšou činnosťou, ktorou podporujeme ekológiu nášho regiónu, je recyklácia drevného odpadu a drevených obalov na základe povolenia od  Ministerstva životného prostredia SR. Z regiónu zvážame nepotrebné, prípadne poškodené drevené palety od rôznych výrobcov a skladovateľov tovaru. Tiež pomáhame okolitým obciam s likvidáciou drevného odpadu z parkov a iných obecných pozemkov. Takto získaný drevený odpad zrecyklujeme - podrvíme ho na štiepku, ktorú používame na získanie tepla pri procese výroby brikiet, alebo ju dodávame do priemyselných objektov a  teplární. Zozbieraný drevený recyklát dodávame aj výrobcom na výrobu drevotrieskových dosiek a iných veľkoplošných materiálov. Ekológia a recyklácia majú zmysel.  Zelenú energiu prinášame až k vám domov.

Pomáhame recyklovať

Smerovanie spoločnosti LES, s.r.o. je vyjadrené slovným spojením „zelená energia"

Ponúkame kvalitné EKO brikety a EKO pelety LES a okrem toho, že pomáhame  šetriť  vaše peniaze a námahu vynakladanú na kúrenie a zabezpečenia tepla pre vaše domovy, pomáhame tiež šetriť životné prostredie a prírodu okolo nás.

Prečo to robíme?

Pretože máme radi lesy a drevo. Pretože nám záleží na kvalite života a kvalite životného prostredia.

Naša spoločnosť LES, s.r.o. začala činnosť v roku 2000 a výrobe brikiet sa venuje od roku 2007. Od začiatku vyrábame, predávame a distribuujeme valcové brikety viacerých typov: EKO BRIKETY LES plné a plné EXTRAEKO BRIKETY LES s dierou alebo EKO BRIKETY LES kôrové.  Všetky druhy EKO BRIKIET LES lisujeme z čistej drevnej hmoty, bez akýchkoľvek  prímesí a prídavných látok, aby ste do rúk dostali vždy poctivý a kvalitný výrobok za najlepšiu cenu.  Vysokú kvalitu brikiet dosahujeme vďaka kvalitnej drevnej surovine - prevažne z tvrdých drevín, ktorú získavame od regionálnych spracovateľov dreva, ale tiež vďaka špičkovej technológii, ktorou brikety vyrábame. Práve vysoká kvalita zlisovania brikiet vám prináša maximálny úžitok dlhého rovnomerného horenia.

 

Prečo to robíme?

Predajne

EKO brikety a pelety LES si môžete vybrať a objednať cez náš e-shop alebo kúpiť v niektorej z predajní po celom Slovensku. Ich zoznam nájdete na mape nižšie. Podniková predajňa je v obci Drietoma neďaleko Trenčína.

map

Vyrábame kvalitné brikety a pelety a predávame ich za najlepšiu cenu! 

S našimi eko BRIKETAMI a eko PELETAMI šetríte náklady za kúrenie, svoj vykurovací systém aj životné prostredie.

les Trencin

Vysoká výhrevnosť a nízka popolnatosť

les Trencin

Nenáročné uskladnenie, ľahká manipulácia

les Trencin

Výhodná cena a doprava až domov

les Trencin

Šetrnosť k životnému prostrediu

Zobrazené ceny platia pre odber v predajni Drietoma

Ak máte záujem o rozvoz alebo kúpu tovaru z inej časti Slovenska, zadajte prosím PSČ alebo mesto pre aktualizáciu produktov a cien.

Vyrobené na slovensku

Vyrobené na slovensku

CERTOP ISO 14001:2004

CERTOP ISO 14001:2004

Ekologický výrobok

Ekologický výrobok